Portreepildid Sinust!


Loomulikus pildil on üks võtmesõna pilkupüüdvate portreefotode saamiseks. Juhendan sind portreepildistamisel, kui sa seda vajad aga samas teen seda täpselt nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Annan sulle meie omavahelise suhtluse käigus piisavalt vabadust, et tabada hetk, mil sa oled täiesti omas elemendis. Olgu selleks siis põgus pilguheit minu kaamerasse või armas naeratus mõne toreda vestluse teemal.


Asukoha pildistamiseks lepime koos kokku. Selleks võib olla minimalistlikus stiilis fotostuudio, põnevad kohad linnas/ looduses või siis oma mõnus kodu.


Pildistamise hinnaks on 200.-eur (stuudios pildistamisel lisandub stuudio rendi tasu 40-45.-eur). Hind sisaldab umbes 1h pildistamist. Peale pildistamist saadan Sulle valiku töötlemata fotodest, mille seast palun välja valida 25 lemmikpilti endast. Valitud fotodele teen ma värvilise ja must-valge töötluse. Juhul kui juhtub, et soovid, rohkem pilte tellida, siis lisafaili töötlemise hind on 10.-eur/tk. Pildid valmivad 3 nädala jooksul peale valiku tegemist.Personal brandingu pildid


Personal brandingu sessioonil saame luua just need fotod, mis räägivad Sinust ja Sinu tegevusest. Personal brandingu portreepilte saab teha stuudios või lokatsioonis, kus Sinu põhitegevus igapäevaselt aset leiab. Teen fotod Sinu FBi lehele, kodulehele, Instagrami, LinkedIni – kusiganes Sa soovid nähtav olla ja ennast oma klientidele tutvustada.


Pildistamise hinnaks on 200.-eur(stuudios pildistamisel lisandub stuudio rendi tasu 40-45.-eur). Hind sisaldab 1h pildistamist. Peale pildistamist saadan Sulle valiku töötlemata fotodest, mille seast palun välja valida 25 lemmikpilti endast. Valitud fotodele teen ma värvilise ja must-valge töötluse. Juhul kui juhtub, et soovid, rohkem pilte tellida, siis lisafaili töötlemise hind on 10.-eur/tk. Pildid valmivad 3 nädala jooksul peale valiku tegemist.Ametiportree pildid


Korralik visuaalne pool enda ettevõtte maine kujundamisel on tänapäeval äärmiselt oluline ja annab hea võimaluse eristuda. Ettevõtte kodulehe ametiportreed peegeldavad firma kvaliteeti ja edukust. Rõõmsad näod ja asjalikud naeratused firma kodulehel loovad ettevõttest eduka ja usaldusväärse mulje. 


Ametiportree fotode tegemiseks on mitmeid võimalusi. Väga hästi kirjeldavad ettevõtet ja töötajaid portreepildid, mis on tehtud töötaja omas töökeskkonnas, taustaks üldjuhul kontor või töökeskkond. Teine võimalus on teha ametiportreed ühtlasel taustal stuudios. Kui kollektiivi on raske saada kokku stuudiosse pildistama, siis saan oma stuudiotehnikaga ka kohapeale tulla. Alati võib mulle ka kirjutada oma visioonist või saata näidispilt. Mõtleme koos välja lahenduse selle teostuseks.  


 Hinna kujundan vastavalt töötajate arvule, asukohale ja sellelele, kuidas me pilte teeme(välkudega, loomulikus valguses). Hinnapakkumise saamiseks kirjuta mulle, kui palju inimesi on vaja pildistada ja millise taustaga võiksid pildid olla. Personalipiltide tegemisele soovitan kaasata ka oma professionaalse jumestaja-juuksuri.   


"Pildid on parim viis end nähtavaks teha"

—:)

PORTFOOLIO