PORTREEPILDID SINUST!

Olen pildistanud inimesi oma fotograafi karjääri jooksul kõige enam. See on valdkond, mis alati on minu jaoks olnud kõige rohkem väljakutset pakkuv. Minu jaoks on kõige olulisem, et iga inimene, kes minu kaamera ette satub, tunneks end mugavalt ja hästi. Loomulikus pildil on üks võtmesõna pilkupüüdvate portreefotode saamiseks. Juhendan sind portreepildistamisel, kui sa seda vajad aga samas teen seda täpselt nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Annan sulle meie omavahelise suhtluse käigus piisavalt vabadust, et tabada hetk, mil sa oled täiesti omas elemendist. Olgu selleks siis põgus pilguheit minu kaamerasse või armas naeratus mõne toreda vestluse teemal.

Portreepilte on võimalik teha omas kodus, õues ja stuudios. Pildistan portreed enamjaolt loomulikus valguses.

Hea jumestuskunstnik oskab rõhutada Sinu ilu ja teha loomulikku jumestust. Seetõttu soovitan enne pildistamist ka jumestaja juurde aeg kinni panna. Teen koostööd mitme andeka jumestuskunstnikuga. Nendest üks on kindlasti Reelika Selirand(https://www.reelika.selirand.ee) keda julgen alati 100 % usaldada ja soovitada. 

Enne pildistamisele tulemist saaadan täpsemad juhised, kuidas valmistuda pildistamiseks. 


Kui soovid tulla pildistama, saada mulle kiri otse e-posti aadressile info@helenkattai.ee või võta ühendust allolevale nupule vajutades!


Vaata ka...