HINDAMATU VÄÄRTUSEGA PULMAPILDIDOlen pildistanud pulmi juba üle 10 aasta ning omandanud palju kogemusi ja teadmisi, mis aitavad tabada kõige siiramaid emotsioone ja hetki, mis jäävad noorpaaridele ja nende perele ja sõpradele meelde terveks eluks.

Minu pulmapiltide märksõnadeks on kaasaegne töötlus, siirad emotsioonid ja hea kvaliteet. Minu eesmärk on pakkuda noorpaaridele kõige kaunimaid pulmapilte, mis jäävad meelde terveks eluks ning mida nad saavad rõõmuga jagada ka oma pere ja sõpradega.

Elu üks tähtsaim päev peaks olema unustamatu ja pingevaba, täis värskust ja veetlus ning unustamatuid emotsioone. Et pruutpaar oma päeval end võimalikult mugavalt ja pingevabalt tunneks, siis soovin eelnevalt kohtuda ja tuttavaks saada. Jagan kohtumisel oma soovitusi ja annan nõu tuginedes oma varasemale kogemusele. 


hinnakiri

Privaatne pulmapakett


Mõeldud noorpaaridele, kes soovivad vaid kahekesti registreerida oma abielu

kestvus kuni 2h

ilupildistamine + tseremoonia pildistamine

kaunis veebigalerii

vähemalt 150 pildifailiHind:

400.-eur

Väike pulmapakett


Mõeldud pruutpaaridele, kes soovivad oma päeva tähistada oma kõige lähedastematega väiksemas seltskonnas!

kestvus kuni 4h

Ilupildid, tseremoonia ja õnnitlemise pildistamine, gurpipildid

kaunis veebigalerii

vähemalt 300 suurt pildifaili mälupulgal


Hind:

600.-eur

Keskmine/suur pulmapakett


Mõeldud pruutpaaridele, kes soovivad oma päeva tähistada lahedalt oma sõprade ja lähedaste ringis!

kestvus 8-12h

ilupildid, tseremoonia ja õnnitlemise pildistamine, gurpipildid ja peo jäädvustamine

kaunis veebigalerii

vähemalt 700 suurt pildifaili mälupulgal

valik paberfotosid disainitud fotokarbis


Hind alates:

1000.-eur

Kui sa ei leidnud nende pakettide seast omale sobivat, siis kirjuta mulle ja ma teen sulle personaalse pakkumise!PORTFOOLIO

Pulmapildid_Helen_Kattai_Photography
KKK

Kuidas sa kirjeldad oma stiili?

Pulmafotograafina mulle meeldib kirjeldada oma stiili autentse ja spontaanseena, pakkudes samas kergelt juhiseid ja suuniseid pruutpaari ja grupipiltide puhul. Minu eesmärk on tabada päeva tõelisi hetki ning soovin, et te saaksite oma sündmust nautida ilma, et ma teid pidevalt oma kaameraga ründaks. Mulle on oluline jäädvustada teie pulmapäeva nii, et te seda 100% naudiksite. Minu töötlemisstiil on kaasaegne, kus ma eelistan minimalistlikku ja põhjamaist lähenemist. Minu eesmärk on säilitada puhtad ja elegantsed fotod, mis rõhutavad teie päeva loomulikku ilu. Mõningaid minu hiljutiseid töid saate vaadata minu Instagramis või pulmagalerii lehel siin.

Ma pole kunagi fotograafi juures käinud ja ei oska poseerida. Kas siis pildid ikka õnnestuvad?

Ma arvan, et enamustel pole CV-s kirjas professionaalset modellikogemust ja seda ei pea kindlasti heade fotode saamiseks omama.
Minuga pildistamisel ei ole oluline teie eelnev pildistamiskogemus. Ma aitan teid juhendada loomulikesse asenditesse, nii et teie pulmapildid kaunid ja loomulikud välja näeks. Julgustan teid võimalikult palju suhtlema oma partneri või perekonnaliikmetega. Minu pidlistamissessiooni ajal palju liikumist, tantsimist, kallistusi, keerutamist ja armsaid suudlusi. Minu eesmärk on, et teil oleks lõbus ja vahetu olla. Usun, et nii õnnestuvad ka pildid.

Mis saab siis, kui pruutpaari pildistamise hetkel sajab vihma?

Olen kogenud fotograaf ja olen harjunud erinevate ilmastikuoludega töötama. Olenevalt saju tugevusest ja pruutpaari soovidest saab pildistada ka vihmas. Näiteks vahest saab vahva tulemuse kummikutes ja vihmavarjuga pruutpaarist. Levinum variant on leida koos enne pulmapäeva mõni pulmapeole lähedal asuv ruum, kus saame pildistada. Kui pulm toimub mõnes kaunis mõisas või majas, siis ei ole vaja muretseda vihmase ilma pärast, sest siis saab pildid teha neis ruumides.

Kuidas me saame su broneerida oma pulmapäeva jäädvustama?

Olen sügavalt tänulik teie usalduse eest ja selle eest, et olete valinud mind, et jäädvustada teie erilist pulmapäeva. Kõik, mida vajate, et alustada seda imelist teekonda minuga, on lihtsalt saata mulle e-kiri, milles sisaldub teave teie pulma kuupäeva ja asukoha kohta. Minu e-postkasti aadress on info@helenkattai.ee.

Kas sul kaasas varukaamera?

Usun, et tehnika peale ei saa kunagi olla 100% kindel, seetõttu on minuga kaasas alati ka varukaamera, et teie päev igaljuhul kenasti jäädvustatud saaks.

Millisel kujul me saame pildid?

Pärast pulmapäeva töötlen esimesed 15-20 pilti teile valmis viie päeva jooksul. Kui kõik pildid on valmis, siis veebimõõdus failid lisan kaunilt kujundatud veebigaleriisse, mida on mugav jagada ka oma lähedaste ja tuttavatega. Originaalmõõdus failid lisan käsitööna valminud mälupulgale, mille annan teile üle koos kuni 90 paberfotodega kaunis karbis.

Milliste lisakuludega peaksime arvestama?

Kui pulmapäeva toimub Tallinnast väljaspool või kohas, kus on vajalik ka ööbimine, siis lisandub hinnale transpordi tasu, mis on 0,4.-eur/km ja võimalikud ööbimise kulud.

Kui kaua valmivad pulmapildid?

Pärast pulmapäeva töötlen esimesed 15-20 pilti teile valmis viie päeva jooksul. Kõik pildid valmivad vastavalt hooajale 1 - 3 kuu jooksul.

Kui soovid broneerida kuupäeva, saada mulle kiri otse e-posti aadressile info@helenkattai.ee või võta ühendust allolevale nupule vajutades!