Tere, mina olen Helen Kattai. Pulmafotograafina on mul 10 aasta jagu kogemust.

Minu stiil on lihtne ja elegantne, ma armastan jäädvustada hetki loomulikul ja ehedal moel.

Pulmapäev on minu jaoks nagu suur maal, kus iga hetk on oluline – alates maastikufotost kuni portreede tegemiseni. Ma püüan kogu päeva mitmekülgsust, haarates kõiki detaile ja emotsioone. Loodan luua teile galerii, mis räägib teie armastusest iga nurga alt.

Mul on kirg hetkede tabamise vastu ja ma usun, et pulmafotod peaksid peegeldama tõelist armastust ja rõõmu. Minu eesmärk on jäädvustada autentseid hetki ja spontaanseid emotsioone. Liigun üritusel märkamatult ringi, püüdes iga naeratust, pisarat ja südantsoojendavat hetke, et te saaksite neid hiljem meenutada.

Tulge koos minuga pulmapäeva ilu avastama!


Helen Kattai - Teie pulmafotograaf

"Pulmapäev on minu jaoks nagu suur maal, kus iga hetk on oluline – alates maastikufotost kuni portreede tegemiseni."

—Helen Kattai

Hinnakiri

Suur pulmapakett

Suur pulmapakett

terve pulmapäeva jäädvustamine 8-12h
ilupildid, tseremoonia ja õnnitlemise pildistamine, gurpipildid ja peo jäädvustamine
kaunis veebigalerii lähedastega jagamiseks
vähemalt 700 suurt pildifaili mälupulgal
valik paberfotosid disainitud fotokarbis

Hind alates 1000.-eur

Väike pulmapakett

Väike pulmapakett

Mõeldud pruutpaaridele, kes soovivad oma päeva tähistada oma kõige lähedastematega väiksemas seltskonnas!
kestvus kuni 4-6h
ilupildid, tseremoonia ja õnnitlemise pildistamine, grupipildid
vähemalt 300 pildifaili kaunis veebigaleriis

Hind alates 600.-eur

Privaatne pulmapakett

Privaatne pulmapakett

Mõeldud noorpaaridele, kes soovivad vaid kahekesti registreerida oma abielu!
kestvus kuni 2-2,5h
ilupildistamine + tseremoonia pildistamine
kaunis veebigalerii
vähemalt 150 pildifaili

Hind 400.-eur

Kui sa ei leidnud nende pulmapakettide seast omale sobivat, siis võta minuga ühendust ja ma teen sulle personaalse pakkumise!


KIRJUTA MULLE!

Pulmagaleriid
Korduma kippuvad küsimused

Kuidas sa kirjeldad oma stiili?

Pulmafotograafina mulle meeldib kirjeldada oma stiili autentse ja spontaanseena, pakkudes samas kergelt juhiseid ja suuniseid pruutpaari ja grupipiltide puhul. Minu eesmärk on tabada päeva tõelisi hetki ning soovin, et te saaksite oma sündmust nautida ilma, et ma teid pidevalt oma kaameraga ründaks. Mulle on oluline jäädvustada teie pulmapäeva nii, et te seda 100% naudiksite. Minu töötlemisstiil on kaasaegne, kus ma eelistan minimalistlikku ja põhjamaist lähenemist. Minu eesmärk on säilitada puhtad ja elegantsed fotod, mis rõhutavad teie päeva loomulikku ilu. Mõningaid minu hiljutiseid töid saate vaadata minu Instagramis või pulmagalerii lehel siin.

Ma pole kunagi fotograafi juures käinud ja ei oska poseerida. Kas siis pildid ikka õnnestuvad?

Enamustel pole CV-s kirjas professionaalset modellikogemust ja seda ei pea kindlasti heade fotode saamiseks omama.
Minuga pildistamisel ei ole oluline teie eelnev pildistamiskogemus. Ma aitan teid juhendada loomulikesse asenditesse, nii et teie pulmapildid kaunid ja loomulikud välja näeks. Julgustan teid võimalikult palju suhtlema oma partneri või perekonnaliikmetega. Minu pidlistamissessiooni ajal palju liikumist, tantsimist, kallistusi, keerutamist ja armsaid suudlusi. Minu jaoks on oluline, et teil oleks lõbus ja muretu olla terve oma pulmapäeva kestel.

Mis saab siis, kui pruutpaari pildistamise hetkel sajab vihma?

Olen kogenud fotograaf ja olen harjunud erinevate ilmastikuoludega töötama. Olenevalt saju tugevusest ja pruutpaari soovidest saab pildistada ka vihmas. Näiteks vahest saab vahva tulemuse kummikutes ja vihmavarjuga pruutpaarist. Levinum variant on leida koos enne pulmapäeva mõni pulmapeole lähedal asuv ruum, kus saame pildistada. Kui pulm toimub mõnes kaunis mõisas või majas, siis ei ole vaja muretseda vihmase ilma pärast, sest siis saab pildid teha neis ruumides.

Kuidas me saame su broneerida oma pulmapäeva jäädvustama?

Olen sügavalt tänulik teie usalduse eest ja selle eest, et olete valinud mind, et jäädvustada teie erilist pulmapäeva. Kõik, mida vajate, et alustada seda imelist teekonda minuga, on lihtsalt saata mulle e-kiri, milles sisaldub teave teie pulma kuupäeva ja asukoha kohta. Minu e-postkasti aadress on info@helenkattai.ee.

Kas sul on kaasas varukaamera?

Usun, et tehnika peale ei saa kunagi olla 100% kindel, seetõttu on minuga kaasas alati ka varukaamera, et teie päev igaljuhul kenasti jäädvustatud saaks.

Millisel kujul me saame pildid?

Pärast pulmapäeva töötlen esimesed 15-20 pilti teile valmis viie päeva jooksul. Kui kõik pildid on valmis, siis veebimõõdus failid lisan kaunilt kujundatud veebigaleriisse, mida on mugav jagada ka oma lähedaste ja tuttavatega. Suure pulmapaketti puhul lisan originaalmõõdus failid käsitööna valminud mälupulgale, mille annan teile üle koos kuni 90 paberfotodega kaunis karbis. Fotokarpi on võimalik juurde tellida ka privaatse ja väikese pulmapaketti korral.

Milliste lisakuludega peaksime arvestama?

Kui pulmapäeva toimub Tallinnast väljaspool või kohas, kus on vajalik ka ööbimine, siis lisandub hinnale transpordi tasu, mis on 0,4.-eur/km ja võimalikud ööbimise kulud.

Kui kaua valmivad pulmapildid?

Pärast pulmapäeva töötlen esimesed 15-20 pilti teile valmis viie päeva jooksul. Kõik pildid valmivad vastavalt hooajale 1 - 3 kuu jooksul.

PORTFOOLIO