Tere! Mina olen Helen


Hetkel tunnen kõige tugevamat sidet pere- ja portreefotograafiaga. Minu teekond fotograafias on olnud pidevas muutumises, kuna naudin mitmekesisust ja võimalust keskenduda erinevatele teemadele. Alustasin oma fotograafiateed loodusfotograafina, kuid seejärel avastasin portreefotograafia võlu, sest naudin inimestega suhtlemist. Mulle meeldib portreefotograafia, sest see võimaldab mul luua sügavaid ja isiklikke sidemeid inimestega. Inimestega suhtlemine ja nende emotsioonide tabamine on minu jaoks rahuldust pakkuv kogemus. Portreefotograafina saan ma jäädvustada põnevaid isiksusi, avastada igaühe ainulaadsust ning tabada hetki, mis kõnelevad lugusid. Armastan väljakutset panna inimesed end kaamera ees mugavalt tundma, et saaksin jäädvustada nende loomulikust ja iseloomu.


Mulle meeldib põhjamaine minimalism, sest see stiil pakub selgust, lihtsust ja puhtust. Põhjamaine minimalism keskendub olulisele ja hoiab eemal liigsetest elementidest, luues ruumi rahulikuks ja tasakaalustatud keskkonnaks. Ma armastan puhtaid jooni, neutraalseid värve ja lihtsaid kujundeid. See loob visuaalselt selge ja lihtsa keskkonna. Minimalism fotograafias võimaldab luua sügavaid ja mõjuvaid pilte, mis rõhutavad enam tundekeelt ja emotsiooni.


Minu hing puhkab ja inspireerub looduses üksi olles. Ammutan looduses jõudu ja energiat koos oma koeraga jalutades. Loodus on minu jaoks koht, kus inimesed saavad taasühendust looduse ja enda tõelise olemusega. Mulle väga meeldib pildistada looduses, sest valgus ja keskkond loovad unikaalseid visuaalselt nauditavaid vaateid.

Olen ka suur reisihuviline ning mulle meeldib avastada uusi kohti ja kogeda erinevaid kultuure. Reisimine annab mulle võimaluse näha maailma uuest vaatenurgast ning avastada uusi põnevaid paiku, mida saan siis oma kaameraga jäädvustada. Mulle meeldib reisimisel kohtuda uute inimestega ning saada uusi kogemusi ja mälestusi, mida saan seejärel oma fotode kaudu ka teistega jagada.


Oma loomult olen väga sõbralik ja avatud suhtleja. Ma ei võta kunagi oma koduseid muresid ja halba tuju pildistamisele kaasa. Unustan need sootuks nendel hetkedel, kui pildistan. Pildistatava mugavustunne on minu jaoks võtmetähtsusega, et jäädvustada loomulikud ja emotsionaalsed hetked. Usun et sõbralik suhtlus mitte ainult ei aita luua positiivset kogemust klientidele, vaid võimaldab ka paremat arusaamist nende ootustest ning aitab saavutada parima võimaliku tulemuse.


Ootan Sind pildistama!


"Loodus ei ole koht, mida me külastame, see on kodu, kus me elame."

—Gary Snyder

@helenkattaiphotography