Mina olen Helen, pere- ja pulmafotograaf


Olen põhjamaist stiili järgiv pulma- ja perefotograaf, kellele meeldib loodusega üks olla ning kellele koerad on eriti südamelähedased :)


 Olen sõbralik ja avatud suhtleja. Mulle meeldib jäädvustada lihtsaid hetki ja elu ilu ning teha seda kõike sõbraliku ja lõbusa atmosfääri abil. Minu jaoks on fotograafia vahend, millega saan näidata maailmale kõiki neid ilusaid hetki, mida me sageli võtame enesestmõistetavana.


Loodus on minu jaoks koht, kus inimesed saavad taasühendust looduse ja enda tõelise olemusega. Armastan pildistada looduses, kus valgus ja keskkond loovad unikaalseid võimalusi, et saada kauni pildi.


Olen ka suur reisihuviline ning mulle meeldib avastada uusi kohti ja kogeda erinevaid kultuure. Reisimine annab mulle võimaluse näha maailma uuest vaatenurgast ning avastada uusi põnevaid paiku, mida saan siis oma kaameraga jäädvustada. Mulle meeldib reisimisel kohtuda uute inimestega ning saada uusi kogemusi ja mälestusi, mida saan seejärel oma fotode kaudu ka teistega jagada."Loodus ei ole koht, mida me külastame, see on kodu, kus me elame."

—Gary Snyder

@helenkattaiphotography