BEEBIOOTUSE PILDISTAMINE


ÕRNAD JA NAISELIKUD LAPSEOOTUSE PILDID


Beebiootus on naise elus üks erilisemaid aegu, mil toimub arvukalt muutusi nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Selle ilusa perioodi jäädvustamine piltidele pakub võimalust seda hiljem meenutada ning oma lastele näidata. Kõige sobivam aeg beebiootuse pildistamiseks on tavaliselt 32-36 nädalat, kuigi see pole kindel reegel. Kui tunned raseduse lõpusirgel, et soovid endast siiski kauneid pilte suure kõhuga, siis ära pelga minuga ühendust võtta. Leiame koos viisi, kuidas sind sel perioodil kaunilt jäädvustada.


Beebiootuse fotosessioonile võib tulla nii üksi kui ka oma laste ja kaaslasega ning soovitan juba eelnevalt läbi mõelda, millised pildid sulle kõige rohkem meeldiksid. Kui vajad ideid või inspiratsiooni, siis Pinterestist või minu galeriist leiad kindlasti hulgaliselt häid mõtteid.

Pilte on võimalik teha mugavas kodus, stuudios või ka õues. Lisaks on võimalik teha intiimseid buduaaripilte beebiootusest. Kui soovid end enne sessiooni veelgi kaunimaks muuta, siis soovitan kindlasti broneerida ka aeg jumestuskunstniku juurde. Hea jumestuskunstnik oskab rõhutada naise loomulikku ilu ning teha särava jumestuse, mis sulle kindlasti meeldib.


Enne fotosessioonile tulekut saadan sulle täpsemad juhised, kuidas valmistuda pildistamiseks ning mida kaasa võtta. Seega ära muretse, oled kindlasti hästi ette valmistatud ning saad nautida rahulikku ja lõbusat sessiooni, mis jääb sulle meelde terveks eluks!

 

Tule kindlasti oma imelist ootusaega jäädvustama! 


"Rasedus on aeg, mis paneb sind avastama oma keha ja hinge sügavust. See on aeg, mil sa mõistad, kui tugev sa oled ning kui suur on su võime armastada."

—:)

HINNAKIRI

Beebiootuse pildid stuudios


kestvus 1h

25 töödeldud pildifaili

lemmikpildid saab ise välja valida

mustvalge ja värviline töötlus

kaunis veebigalerii

hind sisaldab stuudio rendi tasu(kuni 45.-eur/h)

töödeldud lisafaili hind on 5€Hind

250.-eur

Beebiootuse pildid oma kodus või õues


kestvus 1h

25 töödeldud pildifaili

lemmikpildid saab ise välja valida

mustvalge ja värviline töötlus

kaunis veebigalerii

hinnale lisandub transporditasu 0,4.-eur/km, kui pildistamine toimub väljaspool Tallinnat

töödeldud lisafaili hind on 5€Hind

200.-eur

PORTFOOLIO

lapseootusepildid
beebiootusepildid
beebiootusepildid

Kui soovid tulla pildistama, saada mulle kiri otse e-posti aadressile info@helenkattai.ee või võta ühendust allolevale nupule vajutades!