Ma soovin teile oma piltidega näidata, kui väärtuslik kingitus on pere :)


Tere! Olen põhjamaise stiiliga perefotograaf, kes armastab püüda hetki ja emotsioone, mis jäävad meie igapäevaelus sageli märkamatuks. Minu eesmärk on jäädvustada perekonna liikmete vahelisi sidemeid ja suhteid, luues samal ajal ajatuid ja elegantselt lihtsaid fotosid.

Minu lähenemine perede pildistamisele on rahulik ja loomulik. Ma ei sunni lapsi naeratama ega poseerima, vaid pigem loon mängulise keskkonna, kus lapsed saavad olla nemad ise ja perekond saab omavahel loomulikult suhelda. Igal pildistamisel proovime teha ka traditsioonilist "vanaema" võtet, kus kõik vaatavad kenasti kaamerasse ja sealt edasi kulgeb pildistamine teie perele loomulikus energias! Minu jaoks on oluline, et perekonna iseloom ja dünaamika paistaksid läbi igast fotost.


Minu stiil on minimalistlik ja selge, kasutades sageli valguse ja varju kontraste ning neutraalseid värve. Pildistamisel kasutan peamiselt looduslikku valgust, et saavutada soe ja hubane tulemus.Soovin teie perest luua kvaliteetseid ja ajatuid fotosid, mis rõhutavad teie perekonna ühtsust ja armastust ning mis näitavad perekonna loomulikku ilu ja isiksusi. Ma ei soovi lihtsalt dokumenteerida teie pere eluetappe, vaid proovin jäädvustada armastust ja erinevaid tundeid, mida te sel eluperioodil kogete."Kõige olulisem selles elus - on pere.

Algul see, kuhu sa ise sünnid ja pärast see, mille ise lood."

—;)

PORTFOOLIO