PErede ja laste pildistamine

Soovin Sulle oma piltidega näidata kui imeline on sinu pere ja kui ilus oled sa emana

Vahet ei ole, kas oled beebiootel, värske ema või juba suurema pesakonna loonud. Minu jaoks oled sina emana selles kõige olulisem. Emaduse sära ja selle emotsionaalne ulatus on midagi, mida on raske märkamata jätta. See tohutu miski on sinu silmis juba siis, kui sa tuled oma muutunud keha jäädvustama. See on midagi, mis on niivõrd hooliv ja armastav. Tunnen suurimat rõõmu, kui saan selle sinu imelise tunde pildile püüda- selle sära ja imelise miski.

Pole olemas liigutavamat hetke kui emaks saamine. Oskan näha sinu õnne ja sära silmas, kui oled värskelt emaks saanud, isegi siis kui selja taga on raske sünnitus või suur pere, kes kogu sinu aja on röövinud. Soovin oma piltidega panna sind mõistma kui imeline oled sa emana ja kui kaunilt sa hoolid oma perest. Näen kui palju on praegusel ajal emad on allutatud suurele välisele survele, ootustele ja kohustustele. Oma piltidega tahan ma öelda, et sa oled piisav.

Minu pilte iseloomustab kõige rohkem autentsus. Seetõttu on beebid minu piltidel alati väga loomulikult oma ema ja isa kätel võis siis mõnes pehmes kohas, näiteks pehmel kotttoolil stuudios Pere pildistamisel juhendan ja motiveerin lapsi olema täpselt nii, et neil oleks tore ja muretu tunne. Minu pildistamised on pingevabad ja mängulised.

Minu pildistamisstiil on "juhitud, mitte poseeritud". Ma juhendan täpselt nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Ma ei jäta sind hätta, vaid lasen särada sul oma kõige kallimatega loomulikus lihtsas olekus. Luban, et näete end minu piltidel uues valguses :)

Helen Kattai"Kõige olulisem selles elus - on pere.

Algul see, kuhu sa ise sünnid ja pärast see, mille ise lood."

—;)

PORTFOOLIO

Kui soovid tulla pildistama, saada mulle kiri otse e-posti aadressile info@helenkattai.ee või võta ühendust allolevale nupule vajutades!


Vaata ka...