Kõige olulisem selles elus - on pere.


Algul see, kuhu sa ise sünnid ja pärast see, mille ise lood.

Olen pildistanud lugematu arv peresid viimase kümne aasta jooksul. Olen kuulnud nende perede tagasisidet, mida need pildid neile tähendavad. Seetõttu oskan hinnata seda, kui olulised on perepildid. Ma ei soovi lihtsalt dokumenteerida teie pere eluetappe, vaid proovin jäädvustada armastust ja erinevaid tundeid, mida te sel eluperioodil kogete.

 Igal perepildistamisel on neid ootamatuid, vahest ka intiimseid ja lõbusaid hetki. Oma kogemusest näen, et just need hetked pildil, on kõige lemmikumad, sest need on päris-hetked. Nende hetkede kaudu saad aru, mis on sinu jaoks kõige olulisem siin maailmas. 


Ehk siis lihtsamalt öeldes, minu lehelt ei leia te pilte, kus keegi end ebamugavalt tundma on pidanud. Proovin perepildistamisel alati mõista erinevas vanuses laste soove ja eripärasid. Keegi ei pea minu pildil tundma ennast ebamugavalt. Räägime ja lahendame need mured kohe pildistamise alguses ära. Soovin teha pilti lõbusas võtmes ja erinevate toredate tegevuste taustal. Pildistamise ajal kallistame palju, vahest jookseme, mängime, ehitame lumememme . Igal pildistamisel proovime teha ka traditsioonilist "vanaema" võtet, kus kõik vaatavad kenasti kaamerasse ja sealt edasi kulgeb pildistamine teie perele loomulikus energias!

Ma tahan teile näidata, kui väärtuslik kingitus on pere ja kui õnnistatud te olete – see on midagi, mis jääb igapäevaelus lastega nii kergesti kahe silma vahele.