HINNAKIRI - PULMAD

SUUR PULM - 12h

1450.-eur

Ettevalmistuse pildistamine
Pruutpaari pildistamine
Tseremoonia pildistamine
Grupipildid
Pulmapeo jäädvustamine ametliku osa lõppemiseni
Kaunis veebigalerii
Vähemalt 800 suurt pildifaili mälupulgal

KESKMINE PULM - 8h

1000.-eur

Mõeldud pruutpaaridele, kes soovivad oma päeva tähistada lahedalt oma sõprade ja lähedaste ringis!
Ilupildid, tseremoonia ja õnnitlemise pildistamine, gurpipildid ja peo jäädvustamine
Kaunis veebigalerii
Vähemalt 700 suurt pildifaili mälupulgal

pulmafotograaf

VÄIKE PULM - 4h

600.- eur

Mõeldud pruutpaaridele, kes soovivad oma päeva tähistada oma kõige lähedastematega väiksemas seltskonnas!
Ilupildid, tseremoonia ja õnnitlemise pildistamine, gurpipildid
Kaunis veebigalerii
Vähemalt 300 suurt pildifaili mälupulgal

PRIVAATNE PULM - 2h

400.- EUR

mõeldud noorpaaridele, kes soovivad vaid kahekesti registreerida oma abielu
ilupildistamine + tseremoonia pildistamine
kaunis veebigalerii
vähemalt 150 pildifaili


Korduma kippuvad küsimused

Kuidas broneerida kuupäev?

Võtke minuga ühendust ja andke mulle teada, millisele kuupäevale oma pulma planeerite. Kui soovitud kuupäev pole hõivatud ja kinnitate e-mailie teel minu poolt saadetud pakkumise, siis broneerin Teile kuupäeva. Ettemaksu ma ei küsi!

Kui Te ei tunne üldse mugavalt end kaamera ees..?!

Kõik inimesed on erinevad ja väga paljud ei tunne pildistamisel end mugavalt. Et seda vältida, leian koos pruutpaariga sobiva rütmi ja stiili, et muuta kogu protsess võimalikult mõnusaks ja sõbralikuks. Olen tõeliselt kannatlik ning mõistan, et mõned inimesed võtavad pildistamisega harjumiseks aega. Pruutpaari pildistamine kulgeb alati loomulikus tempos, kaasates meeldivaid tegevusi, mis aitavad unustada kaamera ning keskenduda üksteisele. Julgustan ja suunan teid nii palju kui vajalik, kuid samas laskun taustale, et te saaksite omavahelisi hetki nautida. Minu jaoks on kõige tähtsam, et te naudiksite oma pulmapäeva igat hetke ning pildistamine oleks lõbus ja pingevaba!

Kas on täiendavaid kulusid, kui kutsume sind oma pulmapäeva jäädvustama?

Hinnale lisandub transpordikulu, kui pulmad toimuvad Tallinnast väljaspool. Transpordi tasu on 0,3.- eur/km.

Kui kiiresti valmivad pildid?

Pulmapäev on üks elu erilisemaid sündmusi, mis jääb alatiseks meelde kui unustamatu päev. Seepärast on loomulik, et pruutpaar soovib jagada oma uudist koos kauni fotoga. Kui pulmapäev on möödas, siis 2-3 päev jooksul saadan ma esimesed töödeldud pildid(umbes 10 pilti), mis meenutavad seda erilist päeva.
Kõik pildid valmivad suuremõõtmeliste pulmade puhul max 3-4 kuu jooksul, väiksemate puhul 1-2 kuu jooksul.

Kui palju pilte saab hiljem pulmapäevast?

Ennekõike lähtun põhimõttest, et tähtis on kvaliteet mitte kvaniteet. Keskmiselt kogu päeva jäädvustamisel 800-900 pilti ja 300-500 pilti poolepäevase pulma puhul. Lõplik piltide kogus sõltub Teie päeva meeleoludest ja sündmuste tihedusest. Püüan edastada Teile võimalikult palju fotosid, sest tean, et pulmapäeval on nii palju emotsionaalseid hetki, mida hiljem on hea meenutada.

Millisel kujul ma pildid saan?

Töödeldud pildid annan üle vastavalt pruutpaari valitud pulmapaketile kauni veebigaleriina ning originaalsuuruses failid on käsitööna valmistatud mälupulgal.

Veebigalerii on justkui kaunis koduleht pruutpaari erilisest päevast, mida saab kasutada vastavalt valitud paketile 2-6 kuud. See on suurepärane võimalus jagada pilte ka lähedaste ja sõpradega. Veebigalerii suureks eeliseks on ka see, et pruutpaar saab oma paroolid, millega nad saavad piirata teiste nägemist ning peita pilte, mida nad ei soovi jagada.

Kas ma jagan ka töötlemata pilte?

Töötlemata fotode jagamine ei ole tavaliselt osa minu teenustepaketist, sest töötlemata fotod ei pruugi olla esinduslikud ja kvaliteetsed. Töötlus on osa minu loomingulisest nägemusest ja stiilist ning see on ka minu kaubamärgi osa.

Millist tehnikat ma kasutan?

Kõige olulisemaks vahendiks on minu oma silm ja tehniliste abivehenditena kasutan peegelkaamerat Canon EOS 5D Mark IV ja hübriidkaamerat Canon EOS R6. Kaasas on alati kaks kaamerat, et vältida äpardusi tehnika altvedamise korral. Põhilisteks objektiivideks pulmas on Canon EF 70-200mm F2.8 L IS USM II, Sigma 35mm f/1.4 DG HSM ART, Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art, Canon EF 24-70mm f/2.8 L II USM, Canon EF 100mm f/2.8 L IS USM Macro

Kui Teil tekkis veel küsimusi, siis võtke minuga julgelt ühendust!

E-postl: info@helenkattai.ee
Telefon: +37256489089