AMETIPORTREEPILDID/PERSONAL BRANDINGU PILDID


Korralik visuaalne pool enda ettevõtte maine kujundamisel on tänapäeval äärmiselt oluline ja annab hea võimaluse eristuda. Ettevõtte kodulehe ametiportreed peegeldavad firma kvaliteeti ja edukust. Rõõmsad näod ja asjalikud naeratused firma kodulehel loovad ettevõttest eduka ja usaldusväärse mulje. 

Ametiportree fotode tegemiseks on mitmeid võimalusi. Väga hästi kirjeldavad ettevõtet ja töötajaid portreepildid, mis on tehtud töötaja omas töökeskkonnas, taustaks üldjuhul kontor või töökeskkond. Teine võimalus on teha ametiportreed ühtlasel taustal stuudios. Kui kollektiivi on raske saada kokku stuudiosse pildistama, siis saan oma stuudiotehnikaga ka kohapeale tulla. Alati võib mulle ka kirjutada oma visioonist või saata näidispilt. Mõtleme koos välja lahenduse selle teostuseks.  

 Hinna kujundan vastavalt töötajate arvule, asukohale ja sellelele, kuidas me pilte teeme(välkudega, loomulikus valguses). Hinnapakkumise saamiseks kirjuta mulle, kui palju inimesi on vaja pildistada ja millise taustaga võiksid pildid olla. Personalipiltide tegemisele soovitan kaasata ka oma professionaalse jumestaja-juuksuri.   

Personal brandingu sessioonil saame luua just need fotod, mis räägivad Sinust ja Sinu tegevusest. Personal brandingu portreepilte teha stuudios või lokatsioonis, kus Sinu põhitegevus igapäevaselt aset leiab. Teen fotod Sinu FBi lehele, kodulehele, Instagrami, LinkedIni – kusiganes Sa soovid nähtav olla ja ennast oma klientidele tutvustada.

    Pildid on parim viis end nähtavaks teha!


Kui soovid tulla pildistama, saada mulle kiri otse e-posti aadressile info@helenkattai.ee või võta ühendust allolevale nupule vajutades!


Vaata ka