HINDAMATU VÄÄRTUSEGA PULMAPILDID

Pulmad on tähtis elusündmus. Sellel päeval tehtud pildid jäävad mälestuseks terveks eluks ja nende väärtus kasvab iga päevaga. Need on pildid, mida Sa vaatad kümne, kahekümne või isegi viiekümne aastapäeva möödudes heldinud pilgul ja mõtled: küll oli see alles vägev päev! Need pildid, mida sa näitad oma lastele, lastelastele, et rääkida neile lugu oma armastusest! Pulmafotograafina hindan enim neid siiraid ja kauneid hetki, mida see päev pakub. Minu suurim rõõm on anda õnnelikule noorpaarile üle piltide kogum, mis jutustab kauni loo sellest päevast! See on justkui väike muinasjutt Teie armastusest visuaalsel kujul. Et Teie päevast luua kaunis lugu tervikuna, siis soovitan valida fotograaf enda tegemisi jäädvustama sel päeval terveks päevaks. Olen kohal alates Teie ettevalmistusest ja lõpetan, siis kui päeva ametlik osa saab läbi. Ilupiltide tegemisel olen toetav. Suunan ja juhendan täpselt nii Teid, et fotodel jääksite loomulikult ja kaunilt! Muul ajal jään sõbralikult tahaplaanile ja haaran oma kaameraga kõiki neid hetki, mida see päev kaasa toob.

Elu üks tähtsaim päev peaks olema unustamatu ja pingevaba, täis värskust ja veetlus ning unustamatuid emotsioone. Et pruutpaar oma päeval end võimalikult mugavalt ja pingevabalt tunneks, siis soovin eelnevalt kohtuda ja tuttavaks saada. Räägime läbi kõik, mis puudutab pulmapäeval pildistamist. Jagan kohtumisel oma soovitusi ja annan nõu tuginedes oma varasemale kogemusele.  

Rohkem pilte erinevatest pulmadest leiad minu blogist: #pulmad

Pulmapildid_Helen_Kattai_Photography
pulmafotograaf
Pulmapildid_Helen_Kattai_Photography

Kui soovid broneerida kuupäeva, saada mulle kiri otse e-posti aadressile info@helenkattai.ee või võta ühendust allolevale nupule vajutades!


Arvustused

Arvustused

“Suur aitäh sulle, meil jääb sõnu väheseks kui kenad pildid need on!!
Kohe nagu oleks uuesti selle päeva läbi elanud - veel enam, tulid meelde hetked ja olukorrad mida ise ei mäletanudki :D”

Vaata ka