SENSUAALSED BUDUAARIPILDID


Buduaaripildistamine on mõeldud naisele, kes soovib endast intiimsemaid ja sensuaalsemaid pilte. Buduaaripildistamisele võib tulla iga naine, kes end oma kehas hästi tunneb. Buduaaaripildistamisel keskendun vaid sellele, et naise ilu fotole kaunilt kirja panna.Vähe on neid naisi, kes iseendaga 100% rahul on. Seetõttu tasub oma nõrkadest kohtadest pildistamisel alati fotograafiga rääkida ja leiame lahenduse, kuidas neid mitte esile tuua. Selleks on näiteks erinevad poosid või õigesti valitud pesu.


Buduaaripildistamisele tulles ei ole oluline eelnev kogemus fotokaamera ees. Juhendan ja paigutan täpselt nii palju ja vähe, kui vaja, et tulemus oleks loomulik ja ilus. Väga oluline on buduaaripildistamisel, et naine tunneks kaamera ees enda mugavalt. Seetõttu suhtlen eelnevalt kõikidel teemadel, mis puudutab pildistamispäeva. Vajadusel saan ka kokku, et võimalikult palju kõiksugu hirme hajutada. Buduaaripildistamisele tulles ei pea Sul kindlasti olema palju ilusat pesu. Hea, kui on kui on erinevaid variante aga kindlasti saame kaunid pildid tehtud ka ühe komplektiga. 


Buduaaripildistamise kohaks võib olla kodu, hotellituba, AirBnb korter või ka mõni looduskaunis koht suvel. Pildistamise koha ja aja lepime eelnevalt kokku täpselt Sinu soovi kohaselt.


Hea jumestuskunstnik oskab rõhutada naise ilu ja teha loomulikku jumestust. Seetõttu soovitan enne buduaaripildistamist ka jumestaja juurde aeg kinni panna. Teen koostööd mitme andeka jumestuskunstnikuga. Nendest üks on kindlasti Reelika Selirand(https://www.reelika.selirand.ee) keda julgen alati 100 % usaldada ja soovitada. 

Enne pildistamisele tulemist saaadan alati ka täpsemad juhised, kuidas valmistuda buduaaripildistamiseks. 
Kui soovid tulla pildistama, saada mulle kiri otse e-posti aadressile info@helenkattai.ee või võta ühendust allolevale nupule vajutades!


Vaata ka...